Blisko morza, z budyniem rekreacyjnym

lokalizacja: Dębina, Torfowa

977 500 PLN

1 044 PLN / m2

Opis nieruchomości

Blisko morza, spokojna lokalizacja
Na sprzedaż działka budowlana o pow.936m2 z budynkiem rekreacyjnym.
Działka ogrodzona od frontu murem z cegły, z metalową bramą wjazdową, pozostałe trzy boki płotem drewnianym. Na działce, zgodnie ze zgłoszeniem znajduje się budynek parterowy o wymiarach 4,5m x 14m, z częścią wydzielonego strychu, w pozostałej części przestrzeń otwarta do konstrukcji dachu.
Budynek wykonany jest w konstrukcji ryglowej, ściany wypełnione cegłą, dach 4 spadowy pokryty strzechą z trzciny o grubości 40 cm. Stolarka okienna i drzwiowa  drewniana. Wewnątrz ściany pokryte boazerią świerkową pomalowaną na biało. Podłogi z deski dębowej bielonej. W budynku znajduje się wykafelkowana łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą. Poprzez postawienie ścianki działowej istnieje możliwość wydzielenia sypialni oraz części dziennej z aneksem kuchennym, jadalnianym i salonem. Budynek ogrzewany jest wolno stojącym, żeliwnym kominkiem Jotul. Przed budynkiem znajduje się wybrukowany kamieniem polnym plac wraz z fragmentem drogi wjazdowej. Działka obsadzona jest żywopłotami, pojedynczymi drzewami, trawami ozdobnymi a dużą część działki stanowi trawnik.
Ponieważ stojący budynek wybudowany jest "na zgłoszenie", to istnieje możliwość wybudowania dodatkowego "właściwego" budynku mieszkalnego zgodnie z prawem budowlanym.
W sąsiedztwie oferowanej nieruchomości znajduje zabudowa letniskowa całoroczna, otwarte tereny z widokiem na las. Do plaży w Dębinie jest ok.1,5km.

Polecamy i zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.
Wszelkie informacje otrzymają Państwo pod nr tel.: 732 84 84 84

Oglądanie nieruchomości jest możliwe po wcześniejszym umówieniu z wyprzedzeniem.

Cena nie zawiera opłat notarialnych, opłaty sądowej, US.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
Dokładne opłaty możesz uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 732 84 84 84 lub korzystając z kalkulatora opłat na stronie internetowej vax.com.pl

Kontakt do opiekuna:

VAX Nieruchomości

Katarzyna Wałoszek
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.