Kompleks mieszkalno-letniskowy, duża działka

lokalizacja: Dębina, Azaliowa

7 350 000 PLN

10 208 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kompleks mieszkalno-rekreacyjny z wyposażeniem

Nieruchomość położona 1,5km od plaży, w miejscowości Dębina k/Rowów. Miejsce ciche, spokojne, blisko lasu i plaży, lubiane przez wypoczywających nad Bałtykiem.
W skład kompleksu wchodzą 3 działki, na których znajdują się:


  • 1. Dom/ pensjonat z 6 apartamentami 1 lub 2 pokojowymi z łazienkami, kuchnia, jadalnia, zaplecze techniczne, drugi dom, w którym znajdują się 3 apartamenty 2-3 pokojowe z aneksami kuchennymi, budynek oranżerii z kotłownią, pawilon ogrodowy a działka ma 2302m2;  • 2. Dom wolnostojący, gdzie znajdują się 4 sypialnie, pom. gsosp, 2 łazienki, salon z jadalną, duża otwarta kuchnia, dodatkowy budynek gospodarczy oraz piwniczka- to wszystko znajduje się na działce o pow.1171m2  • 3. Budynek rekreacyjny (aktualnie urządzona siłownia) z działką o pow.936m2.Wszystkie działki mają osobny wjazd oraz ogrodzenie, są uzbrojone (woda, prąd, kanalizacja sanitarna) oraz zagospodarowane. Dla tego terenu jest aktualny MPZP- zabudowa letniskowa całoroczna.

Z uwagi na obecne zagopodarowanie, możliwe jest zamieszkanie i prowadzenie działalności wypoczynkowej. Istnieje możliwość zakupu poszczególnych nieruchomosci/działek zabudowanych oddzielnie ( o szczegóły zapytaj bądź sprawdź na naszej stronie).
Stan prawny uregulowany, brak obciążeń w dziale III i IV ksiąg wieczystych.
Polecamy i zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.
Wszelkie informacje otrzymają Państwo pod nr tel.: 732 84 84 84
Oglądanie nieruchomości jest możliwe po wcześniejszym umówieniu z wyprzedzeniem.

Cena nie zawiera opłat notarialnych, opłaty sądowej, US .
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
Dokładne opłaty możesz uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 732 84 84 84 lub korzystając z kalkulatora opłat na stronie internetowej vax.com.pl

Kontakt do opiekuna:

VAX Nieruchomości

Katarzyna Wałoszek
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.