Budynek mieszkalno- usługowy

lokalizacja: Ruda Śląska, Xawerego Dunikowskiego

1 150 000 PLN

4 323 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego położonego w Rudzie Śląskiej przy ul.Dunikowskiego. 
Budynek z 2014 roku łączy w sobie dwie funkcje-usługową na parterze budynku oraz mieszkalną na piętrze. 
Na parterze znajdują się -hol, pomieszczenie biurowe, pokój, kotłownia, hala warsztatowo-magazynowa, wc dla pracowników oraz szatnia wraz z sanitariatami ( łazienką). Część usługowa może mieć osobne wejście. 
Na piętrze jest około 120 metrowe mieszkanie składające się obecnie z bardzo dużego salonu z aneksem kuchennym, dwóch niezależnych sypialni, garderoby, holu oraz łazienki z wc. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowej sypialni. 


Miejscowy plan pozwala aby w całym budynku prowadzona była działalność gospodarcza natomiast nie ma możliwości aby budynek spełniał tylko funkcję mieszkalną. 

Wnętrze budynku wymaga odnowienia natomiast z zewnątrz jest w bardzo dobrym stanie, jest ocieplony, otynkowany, podjazd  wybrukowany. Obok domu jest niewielki ogródek a działka posiada dwa wjazdy na posesję. 

Nieruchomość znajduje się w spokojnym miejscu na skraju osiedla mieszkaniowego, posiada dojazd droga asfaltową oraz dostęp do wszystkich mediów.

Idealna propozycja dla osób, które chciałyby prowadzić własny biznes a jednocześnie mieszkać w tym samym budynku lub dla kogoś,kto chciałby prowadzić biznes w samym środku aglomeracji. Dojazd zarówno do Autostrady A4 jak i do Średnicówki zajmuje kilka minut. 

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.

Zapewniamy szybką i korzystną obsługę kredytową.

Wszelkie informacje otrzymają Państwo pod nr tel.: 732 84 84 84
Oglądanie nieruchomości jest możliwe po wcześniejszym umówieniu z jednodniowym wyprzedzeniem.

Cena nie zawiera opłat notarialnych i opłaty sądowej.
Dokładne opłaty możesz uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 732 84 84 84 lub korzystając z kalkulatora opłat na stronie internetowej


Kontakt do opiekuna:

VAX Nieruchomości

Felicja Kurzeja
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.