/
Działka Sprzedaż Czysty stan prawny Tylko VAX Numer oferty: 206761

Działka · na sprzedaż · Mikołów · 4 957 m²

Gliwicka, Mikołów (pow. mikołowski)
Powierzchnia
4 957 m²
Cena za m²
908 zł

Opis nieruchomości

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Gliwickiej, w sąsiedztwie Leroy Merlin, Decathlon i CH. Auchan.
Działka ma powierzchnię 4.957m2 i wymiary ok.39m x 128m.
W MPZP oznaczona symbolem 20U- tereny zabudowy handlowej i usługowej.
Media : woda, prąd, gaz,
Na działce aktualnie znajduje się budynek mieszkalny i gospodarczy- do wyburzenia.
Doskonała lokalizacja na działalność usługową, handlową, salon sprzedaży, siedzibę firmy itp.
Zapraszamy na prezentację.

🏦

Sprawdź zdolność kredytową

Cena tej nieruchomości to 4 500 000 PLN. Nasz partner mFinanse porówna oferty 16 banków i powie ile dostaniesz kredytu.

Sprawdź zdolność →

Lokalizacja

Pełen koszt zakupu

Cena oferty 4 500 000 PLN
Koszty notarialne (maks.) ~102 880 zł
Cena łącznie ~4 602 880 zł
Poznaj szczegóły kosztów

Opiekun oferty
Felicja Kurzeja

Udostępnij
🍪

Cookies i analityka