/
Działka Sprzedaż Czysty stan prawny Numer oferty: 195464

Działka · na sprzedaż · Wyry · 1 196 m²

Kopaniny, Wyry (pow. mikołowski)
Powierzchnia
1 196 m²
Cena za m²
330 zł

Wyposażenie i media

Cechy nieruchomości

  • 🚧 Ogrodzenie

Opis nieruchomości

Wyry - wyjątkowa działka budowlana przy lesie | 1196 m² | bez prowizji

Na sprzedaż duża, ustawna działka budowlana położona w miejscowości Wyry, w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy terenach otwartych i lesie z dojazdem drogą gminną.

Powierzchnia: 1196 m² Kształt: regularny, ok. 27 × 42 m Cena: 395 000 zł (ok. 330 zł/m²) Atuty nieruchomości:   - cisza, prywatność i piękne widoki - dalej tylko pola i las   - sąsiedztwo nowej, estetycznej zabudowy jednorodzinnej   - prąd na działce, wodociąg w okolicy   - dojazd drogą utwardzoną (ostatni odcinek - droga gruntowa)   - idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniak Lokalizacja:   - ok. 8 min do Mikołów   - ok. 25 min do Katowic i Tych   - szybki dojazd, a jednocześnie pełna kameralność miejsca Dla kogo? Dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia blisko natury, bez kompromisów lokalizacyjnych. Dodatkowo:   - 0% prowizji dla kupującego   - działka przygotowana do bezpiecznej i przejrzystej transakcji Zadzwoń i umów się na prezentację VAX Nieruchomości | 732 84 84 84

Stopka informacja VAX Nieruchomości nie pobiera wynagrodzenia od kupującego. Kupujący nie podpisuje podczas oględzin żadnych dokumentów, a transakcja zawierana jest bezpośrednio z właścicielem nieruchomości. VAX Nieruchomości odpowiada za promocję oferty, oględziny, uzgodnienie warunków sprzedaży w tym ceny oraz przygotowanie nieruchomości i transakcji od strony formalno-prawnej, zapewniając bezpieczeństwo i uregulowany stan prawny nieruchomości.

🏦

Sprawdź zdolność kredytową

Cena tej nieruchomości to 395 000 PLN. Nasz partner mFinanse porówna oferty 16 banków i powie ile dostaniesz kredytu.

Sprawdź zdolność →

Lokalizacja

Pełen koszt zakupu

Cena oferty 395 000 PLN
Koszty notarialne (maks.) ~11 371 zł
Cena łącznie ~406 371 zł
Poznaj szczegóły kosztów

Opiekun oferty
Felicja Kurzeja