/
Działka Sprzedaż Czysty stan prawny Tylko VAX Numer oferty: 671424

Działka · na sprzedaż · Orzesze · 791 m²

Odkrywców, Orzesze (pow. mikołowski)
Powierzchnia
791 m²
Cena za m²
255 zł

Opis nieruchomości

Działka nr 6 · 791 m² - Harcerska Osada, Orzesze (ul. Odkrywców) Jedyne tak urocze miejsce w Orzeszu Kształt i parametry

  • 22m x 36m - idealna pod klasyczny bungalow, dom z poddaszem, a nawet nowoczesna „stodoła” zmieszczą się bez kompromisów.
  • Wjazd od wschodu - salon i taras mogą otwierać się na ogród skąpany w słońcu do późnego popołudnia.
  • Płaski, suchy teren - żadnych niespodzianek geodezyjnych ani dodatkowych kosztów niwelacji.

Otoczenie

  • Ulica Odkrywców to spokojna odnoga od ul. Harcerskiej; do ścisłego centrum Orzesza dojdziesz w pięć minut spacerem.
  • Szkoła, sklepy i przystanki autobusowe w zasięgu krótkiego marszu
  • W sąsiedztwie tylko nowe domy jednorodzinne i tereny zielone; zamiast betonowych widoków zyskujesz kojący krajobraz i prywatność.
Uzbrojenie
  • Woda i prąd 25m od granicy parceli.
  • Gazociąg w trakcie projektowania 

Warunki zakupu

  • Cena obejmuje udział w drogach wewnętrznych;
  • Teren jest objęty miejscowym planem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
  • Potrzebujesz więcej przestrzeni? Można dokupić sąsiednią działkę o zbliżonym metrażu.
Bez stresu i ukrytych kosztów
  • 0% prowizji - kupujesz bezpośrednio, oszczędzając środki na notariusza i urządzenie ogrodu.
  • Prezentacja bez zobowiązań - zanim podejmiesz decyzję, obejrzysz działkę na żywo, bez umów i kosztów
  • Przejrzysta cena - jedyny koszt zakupu to kwota w ogłoszeniu, opłaty notarialne i sądowe regulujesz zgodnie z taryfą państwową.
Zadzwoń już dziś: 732 84 84 84 i umów się na spotkanie w Harcerskiej Osadzie.
🏦

Sprawdź zdolność kredytową

Cena tej nieruchomości to 201 705 PLN. Nasz partner mFinanse porówna oferty 16 banków i powie ile dostaniesz kredytu.

Sprawdź zdolność →

Lokalizacja

Pełen koszt zakupu

Cena oferty 201 705 PLN
Koszty notarialne (maks.) ~6 554 zł
Cena łącznie ~208 259 zł
Poznaj szczegóły kosztów

Opiekun oferty
Katarzyna Wałoszek